Warning: session_start() [function.session-start]: open(/opt/alt/php44/var/lib/php/session/sess_f75f66d6719b9b2fe62f94ac2f00be91, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/kelebekdizayn/public_html/Admin/system/ayar.php on line 2
KelebekDizayn.Com

Hakkımızda

Hakkımızda

 

Kelebek Dizayn Firması Olarak Müşterilerimize 2010 Yılından Bu Yana Web Tasarım VSesli Panel Sohbet Hizmeti Vermekteyiz. İçerisinde Bulunduğumuz Sektörde Müşterilerimize Daima Güncel Sistemleri Uygun Fiyat Ve Ödeme Seçenekleri İle Sunduk. Firmamız Hiç Bir Kurum Ve Kuruluşa Bağlı Olmadığı Gibi Tamamen Bağımsız Çalışmaktadır.Daima İlk Tercihiniz Olma Yolunda Emin Adımlar İle İlerleyeceğiz.

Web tasarım aşamaları nelerdir?

Web Yazılım Grafik Tasarım

Kurumsal Firmalara Ve Şahıslara Web Yazılım Grafik Tasarım Hizmetimiz Bulunmaktadır. Web Tasarım Hizmetlerimiz Dışında Alan Adı Hizmetimizde Bulunmaktadır.

Web Yazılım Grafik Tasarım

Kurumsal Firmalara Ve Şahıslara Web Yazılım Grafik Tasarım Hizmetimiz Bulunmaktadır. Web Tasarım Hizmetlerimiz Dışında Alan Adı Hizmetimizde Bulunmaktadır.

Biz Kimiz?

 • Misyonumuz

  MİSYONUMUZ

  KelebekDizayn Misyonumuz Olağanüstü Hizmet Sunma Yönündeki İtici Gücümüz, Bizden Memnun Kalmazsanız Hiçbir Şey Başaramadığımız İnancı Üzerine İnşa Edilmiştir. Ne Olursa Olsun, Hedeflerinize Ulaşmanıza Yardımcı Olma Tutkumuz Bizi Rakiplerimizden Ayıran Yegane Şeydir.

 • Vizyonumuz

  VİZYONUMUZ

  KelebekDizayn Müşterileri İçin Değer Yaratan Teknolojilerimiz Ve Yeniliklerimize Dayanarak Bunu, Müşterilerimizin Ortaya Çıkan İhtiyaçlarının Karşılanmasına Ve Teknolojik Değişimin Hızlanmasına Odaklanarak Çalışmalarımızı Sürdüreceğiz.

 • Kalite Politikamız

  Faaliyet Alanımızda

  Bilgi Teknolojilerindeki gelişmelerin yakın takipçisi olarak güvenilir, hızlı, istikrarlı ürün ve hizmet sunumuzla müşterilerimiz tarafından, sözüne bağlılığımız ve Sorumluluk anlayışımızla tedarikçilerimiz tarafından, Aranılan, güvenilen ve tercih edilen bir firma olmaktır…

  Seçkin, güvenilir ve katma değeri yüksek çözümler üreten uzman ekibimizi müşteri ihtiyaç ve beklentilerine odaklayarak Müşteri Coşkusu (sadık, memnun Müşteriler) yaratmak için planlı, akılcı kararlar alarak ve kaynaklarımızı etkin biçimde kullanarak, Kalite sistemimizi sürekli geliştirmektir.

  Kalite Politikalarımız gereği çalışmalarımızın ücretleri peşin olarak alınmaktadır.